Od ponad 20 lat,

Firma LAURA świadczy kompleksowe usługi dla firm w zakresie:

Sprzedaży i dystrybucji: artykułów BHP, odzieży oraz obuwia roboczego, chemii gospodarczej i przemysłowej, chemii budowlanej, wyrobów papierowych czy urządzeń do utrzymania higieny i czystości.

Prowadzimy własną szwalnie, w której realizujemy zamówienia dla Naszych klientów, dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem w produkcji odzieży roboczej oraz reklamowej. Posiadamy szeroką gamę produktów gotowych. Zaprojektujemy odzież, dobierzemy odpowiednie kolory, tkaninę, szyjemy na miarę, wszystko po to, aby Państwa marka zyskiwała na wartości i dawała wymierne korzyści w postaci przekonania do Państwa usług.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego rynku oferujemy usługi marketingowe, m.in. pozycjonowanie w wyszukiwarce, reklama Google AdWords, reklama w mediach społecznościowych, reklama w miesięczniku „Paxello” o nakładzie 50.000 szt., projektowanie graficzne, tworzenie stron internetowych oraz branding odzieży.

Chcą Państwo pozyskiwać nowych kontrahentów a jednocześnie kreować pozytywny wizerunek swojej firmy?

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, zapoznania się z Naszą ofertą lub umówienia się na spotkanie – przyjedziemy, przedstawimy ofertę, poinformujemy o korzyściach i warunkach.

Napisz maila z informacją o interesującej Cię ofercie a my przygotujemy propozycję współpracy!


Z poważaniem,

Robert Rzesiński
Prezes Zarządu

Laura Sp. z o.o.